19-я Міжнародна спеціалізована виставка

Травень 2018

 Київ, МВЦ, Броварський пр. 15

      

Про виставку

Розвиток українського автозаправного ринку, який спостерігався протягом декількох останніх років, чимало спеціалістів вважають ледь не еталоном повноцінного ринкового розвитку. І кожен автолюбитель вже давно відчув це на собі...

Компанія ДП «Прем'єр Експо» запрошує вас взяти участь у 17-й Міжнародній спеціалізованій виставці "АЗК'2015"!

Тут традиційно буде продемонстроване новітнє устаткування для АЗС і АГЗС, а також послуги з проектування, будівництва і оформлення автогазозаправних комплексів.

Виставка "АЗК" останніми роками активно розвивається, що є наслідком якісного і кількісного зростання самого автозаправного ринку. Сьогодні обладнані найсучаснішою технікою автозаправні комплекси, крім своєї основної функції - продажу паливно-мастильних матеріалів, - пропонують автолюбителям ряд супутніх послуг.

Разом із загальним збільшенням масштабів розвиваються і окремі розділи виставки. Велика спеціалізована експозиція "Газ - альтернативне паливо", охоплює широкий спектр пропозицій для газозаправної сфери - від газозаправних колонок і газобалонного обладнання до технологій із переобладнання автомобілів на зріджений газ.

ЗАЯВКА НА УЧАСТЬ
ВІДВІДАТИ ВИСТАВКУ
Новини