19-я международная специализированная выставка

Май 2018

Киев, МВЦ, Броварской пр. 15

Выставка АЗК пройдет одновременно с выставкой SIA – АвтоТехСервис

НОВОСТИ

Сінгапурська компанія Keppel поставить Україні дві сучасні бурові установки для видобутку на Чорноморському шельфі

НАК «Нафтогаз України» 3 грудня 2012 уклала договір про закупівлю двох напівзаглибних плавучих морських бурових установок (ППМБУ) з компанією Keppel FELS Limited (Сінгапур).

Ціна договору - 1 млрд. 226 млн. доларів США. Договір набуває чинності після виконання сторонами узгоджених умов.Згідно з умовами договору, ППМБУ повинні бути новими, укомплектованими усім необхідним обладнанням, і мати можливість бурити свердловини глибиною не менше 9000м на глибинах моря до 1000м.

Коментуючи підписання договору, заступник голови правління НАК «Нафтогаз України» Вадим Чупрун зазначив, що домовленість з провідним світовим виробником бурових - компанією Keppel FELS Limited - є великим досягненням для НАК.

«Україна сьогодні підсилює і закріплює позиції лідера в роботі на шельфі Чорного моря, стає ключовою ланкою в Чорноморському регіоні. Це сучасне обладнання дозволить нам самостійно швидко і ефективно розробляти шельф Чорного та Азовського морів, створити нові робочі місця і виховати висококласних фахівців, бути впевненими в досягненні енергетичної незалежності нашої держави », - сказав Вадим Чупрун.При цьому заступник голови правління «Нафтогазу» підкреслив, що нові бурові дозволять зміцнити лідируючі позиції України з видобутку вуглеводнів на шельфі.

Він також зазначив, що НАК зробила все необхідне для забезпечення прозорості та відкритості тендерної процедури.Представник Keppel FELS Limited Вонг Кок Сенг, у свою чергу сказав, що їм дуже приємно допомогти компанії «Нафтогаз України» в досягненні цілей з розробки українського шельфу та запевнив, що ці НПМБУ будуть повністю пристосовані для потреб замовника і матимуть сучасне обладнання і технології.«Для нас велика честь отримати можливість знову співпрацювати з« Нафтогаз України »і виробляти бурові для роботи в акваторії Чорного моря. Ця задача надзвичайно високоточна і являє собою серйозний виклик. І ми переконані, що «Нафтогаз» зможе успішно працювати з даним устаткуванням », - сказав представник Keppel FELS Limited.

Довідка: У вересні 2012 року компанія «Нафтогаз України» оголосила відкритий конкурс на постачання ППМБУ і розіслала офіційні запрошення для участі в ньому 11 міжнародним і 4 вітчизняним компаніям, ще п'ять міжнародних компаній самостійно звернулися в НАК «Нафтогаз України» з метою отримання конкурсної документації.16 листопада 2012 р. переможцем процедури закупівель двох напівзаглибних плавучих морських бурових установок стала компаніяKeppel FELS Limited (Сінгапур).

 

Все новости

ЗАЯВКА НА УЧАСТИЕ
ПОСЕТИТЬ ВЫСТАВКУ
Новости