19-я международная специализированная выставка

Май 2018

Киев, МВЦ, Броварской пр. 15

Выставка АЗК пройдет одновременно с выставкой SIA – АвтоТехСервис

НОВОСТИ

ТИ СПИШ, А БІЗНЕС ПРАЦЮЄ

Автомийки самообслуговування відносно недавно з’явились на території України, проте автолюбителі одразу відчули перевагу саме такого виду догляду за автомобілем.

В Європі на сьогоднішній день один пост обслуговує приблизно 5000 мешканців і кожен рік кількість зростає ще на 10% новозбудованих постів. В Україні приблизно працює зараз 500 мийних постів, на 90000 населення припадає 1 пост, а отже передбачається орієнтовний ріст ринку в 20 разів.

Найважливіша перевага цього типу автомийок полягає в відчутній економій часу та грошей клієнта.  І справді, вартість миття автомобіля на мийці самообслуговування на 30-50% нижча за вартість миття на ручній чи автоматичні автомийці.

Працюючи круглодобово, автомийка здатна обслужити до 200 автомобілів на кожному мийному пості, що набагато переважає можливості ручних і інших видів мийок.

Для будівництва автомийок самообслуговування є найголовніше вибір партнера, котрий зможе зекономити ваші кошти. Мені стали довіряти партнери, бо я показав на власному прикладі успішність свого бізнесу та вміння отримувати гарантований прибуток.

Автомийки самообслуговування є прибутковим бізнесом, оскільки витратна частина становить в районі 15-25% з терміном окупності у 2 роки.

Компанія SAMWASH пропонує своїм клієнтам автомийки самообслуговування, які перевірила на власному досвіді, аби забезпечити найвищу якість миття для клієнта і максимальну вигоду для власника автомийки.

Компанія SAMWASH нає повний спект робіт:

Проектування;

Продаж обладнання;

Будівництво;

Супровід маркетинговим відділом;

Продаж хімії

  

 

79018 м. Львів, 
вул. Героїв УПА 73, 4 корпус

Tел.: +38 096 727 33 33

Tел.: +38 032 232 99 42

E-mail: info@sam-wash.com

www.sam-wash.com

Все новости

ЗАЯВКА НА УЧАСТИЕ
ПОСЕТИТЬ ВЫСТАВКУ
Новости