19-я международная специализированная выставка

Май 2018

Киев, МВЦ, Броварской пр. 15

Выставка АЗК пройдет одновременно с выставкой SIA – АвтоТехСервис

НОВОСТИ

ТОВ “ГазІС” представляє

1. Крани роздавальні (пістолети) GASLIN STR-LIN 622
Використовуються як кінцевий елемент газових колонок для заправки паливних баків автомобілів зрідженими газами – пропаном, бутаном або їх сумішами.
GASLIN сумісні з усіма типами газороздавальних колонок, що експлуатуються в Україні. Запчастини та витратні матеріали повністю взаємозамінні з аналогами OPW Т3 – Чехія, BREVETTI, LPG Group, PRO LPG – (Італія), SHELF – Україна
Пістолети GASLIN – це надійне виконання і впевнена робота навіть при низьких температурах, їх конструкція та склад передбачає міцність та легкість у обслуговуванні. Розроблені з урахуванням всіх сучасних вимог із використанням спеціалізованих сучасних матеріалів, що забезпечує безвідмовність роботи на рівні з довготривалим терміном служби. Мають шарнірний механізм з поворотом на 360°, корпус виготовлений з високоякісного композитного сплаву, обойма на вибір латунь або алюмінієвий сплав, фіксатор «кнопка».
Висока якість Пістолетів GASLIN STR-LIN 622 підтверджена сертифікатом ATEX за вимогами європейської Директиви 94/9/ЄС про вибухобезпечність та Деклараціями про відповідність ТехРегламентам України.


2. ГРК (газороздавальна колонка) GASLIN


Найменування характеристик

Значення

Робочий тиск

12 – 25 Bar

Максимальна потужність (л/хв)

50

Мінімальна потужність (л/хв)

5

Температура експлуатації, С⁰

-25C/+55C

Відносна погрішність, %, не більше

±1

Напруга живлення однофазне, змінне

220 В, 50 Гц

Споживана потужність, Вт, не більше

100

Габаритні розміри, мм

500x1000x1750

Вага, кг, не більше

195

Тривалий строк служби.
Легкість та надійність в експлуатації.
Висока якість підтверджена сертифікатом ATEX за  вимогами європейської Директиви 94/9/ЄС про вибухобезпечність.

3. Стаціонарний заправник газу (СЗГ)

Газозаправні модулі призначені для заправки балонів автомобілів зрідженим газом (пропан-бутан) і являють собою функціонально повний комплект технологічного обладнання у вигляді моноблочних стаціонарних заправників газу:
- Резервуар для зберігання скрапленого газу (застосовуються резервуари провідних виробників Европи та України мають міжнародний Сертифікат Якості ISO 9001-2001 Сертифікат Відповідності України. Обладнані всією необхідною запірно-запобіжної арматурою REGO (Німеччина);
- Насосна установка (забезпечує необхідну продуктивність і стабільну подачу газу протягом всього терміну експлуатації);
- Колонки  (комплектуються одним або двома шлангами, що працюють під тиском, з пістолетами для заправки. Можуть працювати як автономно, так і управлятися спеціалізованими ЯК і системами АЗС. Колонки відповідають ТУ України та внесені до державного реєстру засобів вимірювальної техніки, відмінно підходять до роботи в складних кліматичних умовах України);
- Трубопровідна обв'язка (модуль СЗГ 5-10 виконаний в заводських умовах, з безшовних труб і корозійно-стійких матеріалів, на єдиній опорній рамі, легко монтується і демонтується в найкоротший термін, не вимагає при розміщенні великих земельно-ресурсних витрат);
- Запірно-запобіжна і регулююча арматура (крани фланцеві, зворотний і швидкісні клапани, фільтри та ін. виробництва Польщі, України, Німеччини, Італії забезпечують надійну роботу і знижують до мінімуму можливість помилкового управління).

Технологічна обв'язка і вживане обладнання дозволяє здійснювати злив газу будь-якими газовозами (стандартний, еврозалив), швидке перекачування газу для відпуску споживачам, вимірювання рівня заповнення резервуара, контролю тиску в ємності і трубопроводах, запобігання розливу газу і різкого викиду в атмосферу при розриві зливних рукавів, автоматичне відключення устаткування при аварійних ситуаціях.
ТОВ “ГазІС” пропонує послуги з проектування та монтажу газозаправних модулів. Завдяки широкому асортименту комплектуючих і кваліфікованого персоналу, ми гарантуємо оперативний і якісний періодичний огляд і ремонт.
Поєднання індивідуального підходу до замовлень з відпрацьованими інженерно-технічними рішеннями дозволяє максимально реалізувати Ваші побажання та запити.
ТОВ “ГазІС” пропонує Вам високу якість і безпеку, низькі ціни і завдяки цьому швидку окупність установки.

Все новости

ЗАЯВКА НА УЧАСТИЕ
ПОСЕТИТЬ ВЫСТАВКУ
Новости